×

Dijital Pazarlama

360° dijital pazarlama hizmetimizle Google, Facebook ve Instagram gibi mecralarda markanızı en doğru şekilde duyuralım ve performanslarını optimize edelim.

Dijital Pazarlama
Teklif Al

360° dijital pazarlama hizmetimizle Google, Facebook ve Instagram gibi mecralarda markanızı en doğru şekilde duyuralım ve performanslarını optimize edelim.

Google Arama Motoru Pazarlaması

Ürünleriniz veya hizmetlerinizle alakalı yapılan aramalarda en üst sıraları hedefleyerek Arama Motoru pazarlamasında SEO ve SEM teknikleriyle maksimum performansta müşterilerinize ulaşırsınız. Günümüzde reklam denildiğinde ilk akla gelen pazarlama metodudur. Her şirket için olmazsa olmazdır. Kullandığımız raporlama teknikleriyle saatler sürecek analizleri dakikalar içinde yapıp gerekli aksiyonları alıyoruz. Aylık periyotlarla bu raporlamaları geçmişle karşılaştırmalı olarak size sunuyoruz.

SEO Hizmeti

Google, Yandex gibi arama motorlarında organik olarak üst sıralarda gösterilmeniz adına web sitenizi optimize edilmesidir.

SEM Hizmeti

Google, Yandex gibi reklam verilebilen arama motorlarında aranan anahtar kelimelerine teklif verilerek arama motoru sonuç sayfalarındaki görülebilirliklerini arttırılmasıdır.

Sosyal Medya Pazarlaması

Ülkemizden ve dünyadan milyonlarca kişinin aktif olduğu Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya sitelerinde ürün veya hizmetlerinizin tanıtımlarının yapıp ayrıca marka itibarınızı en iyi şekilde yönetmekteyiz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini üstlenerek sektörünüzle ilgili özgün ve ilgi çeken içerikler üreterek periyodik olarak bu içerikleri paylaşır ve etkileşimi potansiyel müşterilere dönüştürülmesine yardımcı oluruz.

Alışveriş Reklamları

İnternet satışı yapmakta olduğunuz E-Ticaret sitelerinizin Google ve Sosyal Medya sitelerinde ürünlerinizin sergilenmesini sağlıyoruz.

Google Dönüşüm ve Facebook Piksel bağlantılarıyla ziyaretçilerin müşteriye dönüşme oranlarını optimize ediyoruz. Reklam harcama getirisinde (ROAS) artış sağlayarak reklam maliyetlerinizi minimuma, kazancınızı maksimuma ulaştırıyoruz. Kullandığımız yapay zeka ve algoritma destekli teknik ve araçlarla reklamlarınız her zaman kontrol altında olacak.

Gelişmiş raporlama tekniğimizle gerekli aksiyonları hızlıca alarak reklam kampanyalarınızın sürekli performans odaklı kalması sağlanıyor. Aylık periyotlarla bu raporlamalar geçmişle kıyaslamalı olarak size sunuyoruz.